KOREKT-PRAHA

Detail volné pozice

Technický pracovník

Region

Praha

Pro našeho zahraničního klienta působícího v oblasti prodeje  a servisu přístrojové techniky oboru nedestruktívního  zkoušení kovových materiálu  metodou vířivých proudů a rozptylových toků hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • samostatné zpracování trhu v oblasti technického poradenství
  • provádění servisu a kalibrací
  • uvádění dodávaných přístrojů do provozu
  • opravy a instalace přístrojů

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání (elektrotechnická, případně strojní)
  • AJ nebo NJ komunikativně
  • alespoň základní praktické zkušenosti se servisem elektronických přístrojů
  • hlubší znalost IT problematiky
  • ŘP B
  • nutno počítat se služebními cestami po ČR a Slovensku

Nabízíme:

  • plat 25.000,- Kč + auto, po ZD platový postup
  • další benefity

Pracoviště:

  • Praha 10
  • služební cesty ČR,SR

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj profesní životopis v českém jazyce, na emailovou adresu korektpraha@korektpraha.cz nebo korektpraha@seznam.cz. V předmětu zprávy nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte.

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti Korekt Praha a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání písemnou formou.

Korekt Praha, Pod Kavalírkou 12, 150 00 Praha 5 - Košíře, Tel.: + 420 257 327 801, Mobil: + 420 602 640 076, Mobil: + 420 728 164 771
Email: korektpraha@korektpraha.cz nebo korektpraha@seznam.cz