KOREKT-PRAHA

Detail volné pozice

Servisní technik

Region

Praha

Pro našeho klienta působícího v oblasti technologií čerpacích stanic pohonných hmot hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • oprava DPS
  • objednávání součástek
  • výroba a oprava elektrotechniky
  • oživování DPS
  • testování
  • výjezdy ke klientům atd.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání - elektrotechnické, slaboproud
  • schopnost samostatně oživit a opravit desku s mikroprocesory a to na úrovni součástek

Nabídka:

  • základní nástupní plat   20.000 Kč btto  + 5 000 Kč btto- cílové odměny

Pracoviště:

  • Praha 5

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj profesní životopis v českém jazyce, na emailovou adresu korektpraha@korektpraha.cz nebo korektpraha@seznam.cz. V předmětu zprávy nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte.

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti Korekt Praha a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání písemnou formou.

Korekt Praha, Pod Kavalírkou 12, 150 00 Praha 5 - Košíře, Tel.: + 420 257 327 801, Mobil: + 420 602 640 076, Mobil: + 420 728 164 771
Email: korektpraha@korektpraha.cz nebo korektpraha@seznam.cz